Kupuję u polskich projektantów!

≡ 09 grudzień, 2011

1.12 br. w Fantasy Park w Warszawie odbyła się jubileuszowa IV edycja Nocy Młodych Zdolnych. Główną atrakcją wieczoru był pokaz kolekcji młodego, dobrze rokującego, polskiego projektanta Piotra Drzała, do którego makijaże i fryzury zrealizowane zostały przez kursantki Szkoły Wizażu i Charakteryzacji „SWiCH”. Wydarzeniu towarzyszyła także głośna kampania społeczna „Kupuję u Polskich Projektantów” promująca polskich projektantów, których prace wyróżniają się oryginalnością, dobrą jakością materiałów i precyzją wykonania, a ceny wcale nie muszą być wyższe od produktów sklepów sieciowych.

Akcja - Kupuję u polskich projektantów

Podczas IV Nocy Młodych Zdolnych odbyła się prezentacja designerskich przypinek zaprojektowanych na potrzeby kampanii przez gwiazdy polskiego show biznesu: Ramonę Rey, Novikę, Romę Gąsiorowska, Adę Fijał, Mateusza Szymkowiaka, Leszka Stanka, Annę Halarewicz, Magdę Steczkowską, Filipa Tłokińskiego, Aleksandrę Radwańską oraz Anitę Sokołowską. W studiu Warszawskiej Szkoły Reklamy przez Adama Kruczka zostały zrealizowane sesje zdjęciowe z ich udziałem, które zaprezentowały ubrania i dodatki polskich projektantów oraz autorskie przypinki gwiazd. Za stylizację odpowiedzialni byli: Conrado Fado, Anna Lasmanowicz, Julia Zaremba, Paulina Klepacz oraz na potrzeby swojej sesji – Roma Gąsiorowska. Makijażem i stylizacją fryzur zajęła się Małgorzata Bałdowska – dyrektor Szkoły Wizażu i Charakteryzacji „SWiCH”. Ubrania projektantów można było nie tylko oglądać, ale także kupić podczas „III Targów Mody Nocy Młodych Zdolnych”, które odbyły się 3.12 br. w warszawskiej Resort Cafe!

Ada Fijał Mateusz Szymkowiak Ramona Rey Ania Halarewicz Novika Magda Steczkowska Roma Gąsiorowska Anita Sokołowska Monika Lewczuk Aleksandra Radwańska Leszek Stanek Philippe Tłokiński

foto: Adam Kruczek

Kupuję u polskich projektantów!