„Star make-up show” z Ewą Gil

Star make-up show z Ewą Gil już 19 V 2014 r.!Szkoła Wizażu i Charakteryzacji SWiCH zaprasza na PRAKTYCZNY warsztaty „Star Make-up Show”, z najsłynniejszą polską wizażystką gwiazd Ewą Gil.

W trakcie warsztatu, uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z technikami makijażowymi stosowanymi przez profesjonalistów oraz przyjrzeć się pracy znakomitej wizażystki, która chętnie dzieli się swoim bogatym doświadczeniem oraz tajnikami sztuki makijażu.

Na warsztacie praktycznym uczestnicy wykonują tematyczne makijaże, zgodnie z najnowszymi technikami make-up’owymi.

Ewa Gil przedstawi także tricki, które ułatwiają pracę w zawodzie wizażysty.

Każdy uczestnik szkolenia otrzyma na jego zakończenie certyfikat potwierdzający udział w warsztatach wizażu z Ewą Gil.

Koszt warsztatu: 439

Najbliższe warsztaty, planowane są na 8 lipca 2018.

Star Make up Show z Ewą Gil w Szkole Wizażu i Charakteryzacji SWiCH. 19.06.2016 r. Fot. Anita KotEWA GIL - najbardziej znana polska wizażystka gwiazd. Stale współpracuje z Justyną Steczkowską, Edytą Górniak, Tatianą Okupnik, Natalią Kukulską, Kasią Cerekwicką, Anną Muchą, Grażyną Szapołowską. Odpowiedzialna za makijaże przy wielu produkcjach telewizyjnych m.in.: “Gwiazdy tańczą na lodzie”, “You can dance”, “Jak oni śpiewają”, “Idol”, “Chcę być piękna”, “Kuba Wojewódzki Show”. Maluje gwiazdy podczas festiwali muzycznych w Sopocie i Opolu oraz finalistki Miss World. Jako jedyna Polka malowała jedną z najpiękniejszych modelek świata Evę Herzigovą.

Zobacz jak wyglądają warsztaty z Ewą Gil

„Star make-up show” z Ewą Gil

• Aktualnie 4.99/5

Ocena: 5.0/5 (1954 głosy)