SWiCH na 19. Targach Beauty Forum - 5-6 marca 2016 r.

≡ 29 luty, 2016

Dni 5 i 6 marca 2016 r. w kalendarzu warszawskich wydarzeń zapiszą się jako wielkie święto urody i pielęgnacji - a to za sprawą 19. edycji Międzynarodowych Targów BEAUTY FORUM - największej wiosennej imprezy branży kosmetycznej w Polsce.

SWiCH na 19. Targach BEAUTY FORUM w Warszawie. 5-6 marca 2016 r.

Beauty Forum to esencja bogatego programu szkoleniowo-warsztatowego, ekscytujących mistrzostw i konkursów z klarownym podziałem na strefy wystawiennicze. Ponad 250 wiodących na polskim rynku firm będzie przedsta­wiać najnowsze trendy, produkty i zabiegi - wśród nich nie zabraknie SWiCH.

W tegorocznej, wiosennej edycji spotkacie nas w kilku miejscach. Tradycyjnie będziemy w strefie wystawców Beauty Forum - znajdziecie nas na stoisku numer 22.08. Nasze uczennice będą przez cały weekend wykonywały bezpłatne makijaże dla gości targów, a wykładowcy: Małgorzata BałdowskaMagdalena Kossakowska będą udzielać konsultacji związanych z make-up’em.

Nowością podczas zbliżającej się edycji będzie “Make Up Day” - pierwsze w Polsce wydarzenie przygotowane dla wszystkich miłośników makijażu. W sobotę (5 marca), w strefie szkół Make Up Day znajdziecie nasze stanowisko, przy którym Agnieszka Wojciechowska wraz z naszymi uczennicami wykona pełną charakteryzację postaci - DRAGONMANA. Efekt pracy będzie można zobaczyć o godzinie 16:10 na scenie.

Niedziela (6 marca) również zapowiada się dla nas bardzo ekscytująco - nasze uczennice: Paula Nowak oraz Magdalena Kwaśnik będą reprezentować SWiCH w Konkursie Młodych Talentów o Puchar RED DIAMOND.

Szczegółowe informacje na temat wydarzeń podczas targów znajdziecie na stronie organizatora: Beaty Forum

19. Targi Beaty Forum
Miejsce: Centrum Targowo-Kongresowe MT Polska, ul. Marsa 56 c
5 marca 2016 r., godz.: 10:00-18:00
6 marca 2016 r., godz.: 10:00-17:00

Sprawdź na mapie jak trafić na nasze stoisko

Szkoła Wizażu i Charakteryzacji SWiCH na mapie targów Beauty Forum

Zachęcamy do obejrzenia filmu oraz zdjęć z wydarzenia.

SWiCH na 19. Targach Beauty Forum - 5-6 marca 2016 r.

Ocena: 5.0/5 (6 głosów)