SWiCh w 60 sekund - Nowy projekt filmowy

≡ 01 luty, 2017

SWiCh w 60 sekund to seria krótkometrażowych filmów, w których uczennice Szkoły Wizażu i Charakteryzacji SWiCh podpowiadają jak wykonać makijaże użytkowe. Idea zaczerpnięta jest z krótkich form filmowych królujących w mediach społecznościowych, takich jak Facebook, Instagram czy Snapchat.

Ideą stworzenia 60. sekundowych samouczków jest przede wszystkim dzielenie się wiedzą nabytą w szkole oraz inspirowanie odbiorców do własnych poszukiwań.

Projekt filmowy - SWiCh w 60 sekund

Od grudnia powstały trzy filmy, w których nasze uczennice proponują makijaże: świąteczny, koktajlowy oraz na Studniówkę. Pod każdym filmem odbiorcy znajdą listę kosmetyków oraz akcesoriów, które zostały użyte przy wykonaniu makijażu. Oprócz profesjonalnych produktów, które są w naszej pracowni, na listach znajdują się propozycje dostępne w drogeriach (w nieco przystępniejszych cenach).

W przyszłości, w projekcie znajdą się również propozycje na Walentynki, Dzień Kobiet, imprezę urodzinową czy też świeże, wiosenne make-upy zgodne z aktualnymi trendami. Zachęcamy do odwiedzenia galerii filmów na naszej stronie oraz szkolnego kanału YouTube.

Mamy nadzieję, że projekt SWiCh w 60 sekund zetknie się z miłym przyjęciem.

Warto zobaczyć:

SWiCh w 60 sekund - Nowy projekt filmowy