"Star Make-up Show" z Ewą Gil w SWiCh! 8 VII 2018 r.

≡ 06 czerwiec, 2018

Ogniste włosy, perlisty śmiech i pędzelki w dłoniach - to może być tylko jedna osoba - Ewa Gil. Po przerwie wraca do nas z warsztatami drugiego stopnia - zapraszamy 8 lipca 2018 r.!

Warsztaty II stopnia z Ewą Gil w Szkole Wizażu i Charakteryzacji SWiCh już 8 lipca 2018 r.

Ewy Gil raczej nie trzeba przedstawiać - w świecie wizażu jest absolutnym guru, w świecie showbiznesu doceniana i rozchwytywana. Makijaże które wychodzą spod jej rąk panują w programach telewizyjnych, scenach i fotografiach w całej Polsce - to ona odpowiadała za wizerunki gwiazd w takich programach jak Idol, Taniec z Gwiazdami, Twoja twarz brzmi znajomo.

Już 8 lipca 2018 r. Ewa Gil pojawi się w SWiCh z warsztatami II stopnia. Najsłynniejsza wizażystka w Polsce odkryje przed uczestnikami swoje makijażowe tajemnice, opowie o najnowszych trendach, które opanowały świat showbiznesu i pokaże tricki, dzięki którym jej makijaże są tak spektakularne. Ciekawscy będą mogli zajrzeć do kufra prowadzącej i sprawdzić jakich kosmetyków i akcesoriów używa.

Warsztaty to oczywiście praktyka, każdy uczestnik pod okiem Ewy wykona gwiazdorski makijaż. Finałem będzie wręczenie certyfikatów potwierdzających udział w warsztatach z niezwykłym autografem Ewy Gil.

Koszt warsztatów: 439 zł
Warsztaty mają charakter zamknięty, a o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Zobacz jak wyglądają warsztaty z Ewą Gil

"Star Make-up Show" z Ewą Gil w SWiCh! 8 VII 2018 r.

Ocena: 5.0/5 (18 głosów)