Star Make-up Show - warsztaty wizażu z EWĄ GIL X 2010 r.

≡ 21 wrzesień, 2010

Ewa Gil z modelką Evą HerzigovąSzkoła Wizażu i Charakteryzacji SWiCH zaprasza na warsztaty pt. „Star Make-up Show”, które poprowadzi jedna z czołowych polskich wizażystek gwiazd Ewa Gil.

Podczas szkolenia pierwszego stopnia Ewa Gil wykona makijaże: estradowo-telewizyjny oraz makijaż na życzenie kursantów. Opowie także o specyfice pracy z gwiazdami oraz zdradzi triki makijażu scenicznego i urody gwiazd.

Warsztat drugiego stopnia będzie miał charakter praktyczny. Uczestnicy sprawdzą swoje umiejętności i zdobytą wiedzę wykonując pod okiem Ewy Gil makijaż sceniczny.

Warsztaty „Star Make-up Show” odbędą się w siedzibie Szkoły Wizażu i Charakteryzacji SWICH (ul. Szolc Rogozińskiego 3, Warszawa). Zapraszamy:
Warsztat I stopnia: 9 października w godzinach od 15:00
Warsztat II stopnia: 16 października w godzinach od 15:00

Na zakończenie każdego szkolenia kursanci otrzymają certyfikat potwierdzający uczestnictwo w warsztatach wizażu z Ewą Gil.

Koszt warsztatów:

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

EWA GIL - najbardziej znana polska wizażystka gwiazd. Stale współpracuje z Justyną Steczkowską, Edytą Górniak, Tatianą Okupnik, Natalią Kukulską, Kasią Cerekwicką, Anną Muchą, Grażyną Szapołowską. Odpowiedzialna za makijaże przy wielu produkcjach telewizyjnych m.in.: “Gwiazdy tańczą na lodzie”, “You can dance”, “Jak oni śpiewają”, “Idol”, “Chcę być piękna”, “Kuba Wojewódzki Show”. Maluje gwiazdy podczas festiwali muzycznych w Sopocie i Opolu oraz finalistki Miss World. Jako jedyna Polka malowała jedną z najpiękniejszych modelek świata Evę Herzigovą.

Star Make-up Show - warsztaty wizażu z EWĄ GIL X 2010 r.