Modowe trendy – wiosna/lato 2013

≡ 14 styczeń, 2013

Czujecie już nadchodzące wiosnę i lato? Magazyny modowe i projektanci od dawna o nich myślą. Wy także bądźcie na bieżąco i dowiedzcie się co będzie trendy w nadchodzącym sezonie.

1. Biel

W tym sezonie możecie łączyć ze sobą różne jej odcienie. Wszystkie chwyty dozwolone! Pamiętajcie tylko o tym, że biel NIE wyszczupla, dopasujcie ją dobrze do waszych sylwetek.

2. Sportowy sznyt

Za ćwiczenia polecamy zabrać się w tym sezonie odpowiednio wcześniej , a nie na tydzień przed planowanym urlopem. Lato naprawdę zawita do miast – odsłonięte brzuchy powracają do łask. Jeśli nie macie idealnej sylwetki zdecydujcie się na przykład na „ramiona w wersji maxi” – punkt. 4)

3. Prześwity, koronki, tiule

Zazwyczaj wraz z nadejściem wiosny pojawia się także pozytywna energia , która wszystkim przypomina o miłości. Odsłonięte nogi i ramiona polecamy w tym roku zostawić na plażę. Kusić można także niedosłownie – pokazując niewiele, tyle co za tiulowym prześwitem czy koronką. Nie tylko zaintrygujecie, ale również nie przestaniecie być modne.

4. Ramiona w wersji maxi

Szczególnie wyraźną zmianą jest zmiana tendencji dotyczących kobiecej sylwetki – projektanci postanowili skupić się na eksponowaniu ramion, nawiązując tym samym do typu chłopczycy z lat ’20 i niezwykle aktualnego tematu androgynii. Nie musicie się więc obawiać przesadnych form i męskich krojów ubrań.

5. Kobalt i soczysty oranż

W każdym wydaniu będą trendy. Pamiętajcie tylko , że im soczyściej tym lepiej. Jeśli nie chcecie stawiać tylko na jeden kolor wymieszajcie je ze sobą.

Oceń:

Modowe trendy – wiosna/lato 2013

  • Aktualnie 5.00/5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ocena: 5.0/5 (1 głos)