“Star make-up show” z Ewą Gil już 15 IX 2013 r.!

≡ 22 sierpień, 2013

“Star make-up show” z Ewą Gil już 15 IX 2013 r.!Szkoła Wizażu i Charakteryzacji SWiCH zaprasza na PRAKTYCZNY warsztat „Star Make-up Show”, z najsłynnieszą polską wizażystką gwiazd Ewą Gil.

W trakcie warsztatu, uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z technikami makijażowymi stosowanymi przez profesjonalistów oraz przyjrzeć się pracy znakomitej wizażystki, która chętnie dzieli się swoim bogatym doświadczeniem oraz tajnikami sztuki makijażu.

Na warsztacie praktycznym uczestnicy wykonują tematyczne makijaże, zgodnie z najnowszymi technikami make-up’owymi.

Ewa Gil przedstawi także tricki, które ułatwiają pracę w zawodzie wizażysty.

Każdy uczestnik szkolenia otrzyma na jego zakończenie certyfikat potwierdzający udział w warsztatach wizażu z Ewą Gil.

Koszt warsztatu: 439 zł.

Termin warsztatu: 15 IX 2013 (niedziela), godzina 12.00

Warsztat odbędzie się w siedzibie Szkoły Wizażu i Charakteryzacji SWICH (ul. Szolc Rogozińskiego 3, Warszawa, Ursynów).

“Star make-up show” z Ewą Gil już 15 IX 2013 r.!