Kurs makijażu idealny na prezent!

≡ 16 grudzień, 2014

3 dniowy kurs makijażu! 12 godzin praktycznych zajęć pod okiem profesjonalisty. Zrób coś dla siebie lub podaruj odrobinę przyjemności innym. Możliwość zamówienia imiennego świątecznego vouchera, który będzie niepowtarzalnym prezentem dla każdej kobiety!

Trzydniowy, intensywny kurs przeznaczony dla Pań, które chcą nauczyć się samodzielnie wykonać makijaż, zarówno dzienny do pracy, jak i wieczorowy na wielkie wyjście. Uczestniczki dowiedzą się jaki typ urody reprezentują, jakimi kolorami najlepiej podkreślą swoją urodę, jak zrobić makijaż tak, aby wyeksponować to, co najpiękniejsze i odwrócić uwagę od tego, co chcemy ukryć.

Na kursie Panie dowiedzą się jakich kosmetyków używać i w jaki sposób, w zależności od pożądanego efektu. Dzięki wykładowcom Szkoły Wizażu i Charakteryzacji każda z Pań zobaczy, że przy odrobinie chęci, korzystając z podstawowej wiedzy na temat makijażu, każda kobieta może wyglądać jak gwiazda.

Program kursu obejmuje: 12 godzin lekcyjnych

Ramowy program szkolenia:

Kurs makijażu idealny na prezent!