Dzień Otwarty i warsztaty pt. "Jak namalować idealną kreskę?" 20 VIII 2015, godz. 17:00

≡ 07 sierpień, 2015

Krzywe? Nierówne? Zupełnie inne? Jak poradzić sobie z namalowaniem pięknych, eleganckich kresek na powiekach? 20 sierpnia 2015 (czwartek), w czasie Dnia Otwartego w WSR i SWiCH odbędą się bezpłatne warsztaty, podczas których uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z tajnikami pracy profesjonalnych wizażystek i poznać kilka trików, które na pewno ułatwią wykonanie równych linii, podkreślających kształt oczu.

Jak zrobić idealną kreskę? - bezpłatny warsztat wizażu. 20 VIII 2015, godz. 17:00

Spotkanie w ramach Dnia Otwartego rozpocznie się o godz. 17:00 od prezentacji szkoły. Nie zabraknie czasu na indywidualne rozmowy, zajrzenie do sal oraz przedstawienie pełnej oferty edukacyjnej. Po prezentacji odbędą się bezpłatne warsztaty, które poprowadzą: Agnieszka Chełmońska oraz Małgorzata Bałdowska - wizażystki gwiazd, pracujące przy realizacjach programów telewizyjnych (TVP, TVN, Polsat) oraz sesjach zdjęciowych dla największych wydawnictw i agencji fotograficznych w Polsce.

Warsztat rozpocznie się od specjalnego pokazu Agnieszki, podczas którego uczestnicy dowiedzą się jak profesjonalnie wykonać podkład do makijażu, podkreślić kształt twarzy i w jaki sposób wykonać kreski podkreślające oczy. Po pokazie rozpocznie się część warsztatowa - każdy uczestnik będzie ćwiczył malowanie kresek na powiekach.

Warsztaty mają charakter otwarty i są bezpłatne. Prosimy o przyniesienie własnych pędzli do eyelinera.

Oceń:

Dzień Otwarty i warsztaty pt. "Jak namalować idealną kreskę?" 20 VIII 2015, godz. 17:00

  • Aktualnie 5.00/5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ocena: 5.0/5 (2 głosy)