Praktyki SWiCH przy spektaklu "Lekko nie będzie"

≡ 03 grudzień, 2015

Uczennice Szkoły Wizażu i Charakteryzacji SWiCH pod okiem wykładowcy - Magdaleny Kossakowskiej 17 listopada 2015 r. przygotowywały Dominikę Ostałowską oraz Julię Rosnowską do próby medialnej spektaklu “Lekko nie będzie”.

Spektakl pt. Lekko nie będzie - praktyki w Szkole Wizażu i Charakteryzacji SWiCH

“Lekko nie będzie” to francuska komedia obyczajowa autrostwa Jeana-Claude’a Islerta. Spektakl opowiada o hipokryzji, kłamstwach i pozorach, ale nade wszystko o szukaniu szczęścia i miłości na przekór konwenansom. Reżyserem sztuki jest Tomasz Sapryk - fenomenalny aktor, który debiutuje w roli reżysera.

Na scenie zobaczymy całą plejadę gwiazd: Jana Jankowskiego, Dominikę Ostałowską, Kacpra Kuczewskiego, Julię Rosnowską, Katarzynę Grabowską i Zofię Zborowską. Premiera spektaklu odbyła się 27 listopada na deskach Teatru Kamienica.

Praktyki SWiCH przy spektaklu "Lekko nie będzie"

Ocena: 5.0/5 (3 głosy)