"Mistrz i Uczeń" - wystawa prac uczennic SWiCH w Mazowieckim Instytucie Kultury

≡ 11 luty, 2016

19 lutego 2016 r. o godzinie 19:00 odbędzie się wernisaż V edycji wystawy promującej twórczość wykładowców oraz słuchaczy Warszawskiej Szkoły Reklamy oraz Szkoły Wizażu i Charakteryzacji SWiCH. Ekspozycję pt. „Mistrz i Uczeń” będzie można zobaczyć w Mazowieckim Instytucie Kultury, przy ul. Elektoralnej 12 w Warszawie.

Zbliżającą się edycję patronatem honorowym objął Mateusz Stryjecki - malarz, grafik i wykładowca WSR oraz SWiCH. Prócz jego twórczości znajdą się najlepsze prace uczniów WSR i SWiCH.

"Mistrz i Uczeń" - wystawa semestralna w MIK - 19.02.2016. Fot. Anita Kot

Zaprezentowane podczas wystawy prace stanowią podsumowanie minionego semestru. Ekspozycja będzie podzielona na dwie części - tradycyjną gdzie znajdą się kreacje graficzne, malarskie i fotograficzne oraz w pełni zdigitalizowaną - złożoną z prezentacji wybranych projektów animacji, multimediów oraz filmów.

Wśród prezentowanych prac znajdą się także fotografie, na których zobaczymy stylizacje przygotowane przez uczennice SWiCH (czyli specjalizacji „Wizaż i charakteryzacja” w WSR): Pauli Nowak (II rok), Kingi Buśko (I rok) oraz Kai Jałozy (I rok).

Wystawę będzie można odwiedzać do 7 marca 2016 r.

Miejsce: Mazowiecki Instytut Kulutry, ul. Elektoralna 12, Warszawa
Wernisaż: 19 lutego 2016 r., godz. 19:00
Zakończenie wystawy: 7 marca 2016 r.

Serdecznie zapraszamy!

"Mistrz i Uczeń" - wystawa prac uczennic SWiCH w Mazowieckim Instytucie Kultury