Run or Death & zombie w wykonaniu SWiCH

≡ 17 październik, 2016

Ludzkość przegrała walkę z martwą zarazą. Wiele lat temu umarli powstali, pogrzebując nadzieję żywych na lepsze jutro. Cywilizacja jaką znaliśmy upadła. Kiedyś tętniące życiem ogromne miasta, teraz są symbolem przeminiętej chwały ludzkiego gatunku. To one upadły pierwsze. Po ich podbiciu, hordy umarłych ruszyły w tryumfalny, cichy marsz. Bez oporu. Nie ma już państw, nie ma wojska, ani policji. Została tylko walka o przetrwanie… - Ten opis brzmi jak najlepsze intro scenariusza do filmu grozy, ale niech Was nie zmyli. To zapowiedź gry, która odbędzie się 29 października 2016 r. w okolicach Choszczówki.

SWiCH przygotuje zombie do Run of Death - 29.10.2016

Run Or Death można nazwać grą miejską połączoną z maratonem. Zasady są proste: zawodnicy muszą przebiec wytyczoną trasę w “Trupim Lesie” (ponad 5 km) i przeżyć, czyli zachować przynajmniej jedną z czterech szarf symbolizujących życie. Zadanie może okazać się trudne do wykonania, ponieważ na szlaku biegaczy pojawią się hordy przygotowanych przez Szkołę Wizażu i Charakteryzacji SWiCH Zombie…

Zawodnicy będą biec w grupach (150 osób każda), lecz żywe trupy będą miały przewagę liczebną - na trasie będzie czekało 175 zombie. Jeśli biegacz utrzyma przynajmniej z jedną szarfę otrzyma medal “survivor” (ocalały). Ci, którym się ta sztuka nie uda, otrzymają medal “infected” (zarażony). Żeby nie było zbyt łatwo, trasę w Lesie Trupów należy pokonać w ściśle określonym czasie - z każdej serii organizatorzy wyłonią dwójkę zwycięzców, którzy zostaną dodatkowo nagrodzeni.

Zapisy na Run or Death ciągle trwają - możesz biec, ale możesz też zagrać zombie i sprawdzić w jaki sposób nasi uczniowie przygotują charakteryzację.

Warto zobaczyć:

Run or Death & zombie w wykonaniu SWiCH