SWiCh na premierze Call of Duty Infinite Warfare

≡ 17 listopad, 2016

Fani gry serii Call of Duty czekali na ten moment z ogromną niecierpliwością. 4 listopada 2016 r., w Polsce rozpoczęła się sprzedaż kolejnej części cyklu, czyli Call of Duty: Infinite Warfare. W nocy, 3 listopada w Centrum Handlowym Blue City w Warszawie odbyła się uroczysta premiera.

Od godziny 21:30 wielbiciele gry mogli nie tylko kupić najnowszą część serii jako pierwsi, ale także wypróbować ją na miejscu, dzięki konsolom PlayStation 4, które pojawiły się przy fontannie. Gospodarzem wieczoru był Rafał Augusiewicz, a gośćmi specjalnymi aktorzy z polskiej obsady dubbingowej Call of Duty, między innymi Olga Bołądź, która brawurowo wcieliła się w postać Nory Slater!

Szkoła Wizażu i Charakteryzacji SWiCh na nocnej premierze Call of Duty Ininite Warfare - 3 XI 2016 r.

Na wszystkich, którzy odwiedzili Blue City tego wieczoru czekały konkursy z nagrodami, turnieje cosplayerów oraz Słuchaczki Szkoły Wizażu i Charakteryzacji SWiCh: Anna Leśkiewicz, Dominika Truszkowska, Patrycja Strojek i Paulina Parol. Do zadań młodych charakteryzatorek należało m.in. przygotowanie grupy tanecznej do występu na scenie. Odważni mogli sprawdzić na własnej skórze jak wygląda filmowa charakteryzacja: rany kłute, szarpane, postrzałowe oraz poparzenia. Sztuczna krew lała się strumieniami!

Warto zobaczyć:

SWiCh na premierze Call of Duty Infinite Warfare