Bądź piękna w Dzień Kobiet!

≡ 06 luty, 2017

Rajstopy i goździki dawno odeszły do lamusa, nowoczesna kobieta chce się czuć i wyglądać pięknie przy każdej okazji. Wiedza i umiejętności nabyte podczas Jednodniowego Kursu Makijażu w SWiCh, sprawią, że każda uczestniczka poczuje się atrakcyjnie i odkryje siebie na nowo. Więc pozwól sobie na odrobinę piękna w Dniu Kobiet i odwiedź nas 8 lub 15 marca.

Jednodniowy kurs makijażu na Dzień Kobiet. 8 i 15 marca 2017 r.

Kurs prowadzony jest w kameralnej (3-4 osoby) grupie. Dzięki temu wizażystka może każdej uczestniczce przekazać niezbędną wiedzę. Każde spotkanie rozpoczyna się od konsultacji, warto wziąć ze sobą kosmetyki i akcesoria, z których korzysta się na co dzień i poddać wizażowym próbom i ocenić w co warto inwestować, a co jest w kosmetyczce zbędne.

Następnie omawiane są typy urody i wskazanie atutów w wyglądzie. Omówienie kształtu twarzy, oczu, ust, brwi i… Część praktyczna, która jest najbardziej interesująca i fascynująca. Wizażystka podpowiada jak krok po kroku wykonać makijaż, by olśniewać na co dzień oraz podczas wielkich wyjść.

Całe spotkanie trwa od trzech do czterech godzin. Nie rozstajemy się z naszymi kursantkami - jeśli któraś ma dodatkowe pytania, które nasunęły się podczas wykonywania make-upu po kursie - zawsze służymy pomocą.

Koszt warsztatów: 230 zł
Warsztaty mają charakter zamknięty, a o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Oceń:

Bądź piękna w Dzień Kobiet!

  • Aktualnie 5.00/5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ocena: 5.0/5 (3 głosy)