Bezpłatne warsztaty: Makijaż wieczorowy i Dzień Otwarty! 30 sierpnia 2017 r. godz. 18:00

≡ 23 sierpień, 2017

Wielkimi krokami zbliża się jesień… Słońce z dnia na dzień szybciej chowa się za horyzont, wieczory są co raz dłuższe… Oznacza to, że za chwilę w świecie makijażu rozpocznie się nowy sezon i absolutny szał na makijaże wieczorowe! W związku z tym serdecznie zapraszamy na bezpłatne warsztaty makijażu wieczorowego, które odbędą się w ramach Dni Otwartych SWiCh.

Dzień otwarty & Bezpłatne warsztaty makijażu wieczorowego w Szkole Wizażu i Charakteryzacji SWiCh, 30 sierpnia 2017, godz. 18:00

Tradycyjnie, Dzień Otwarty SWiCh to nie tylko okazja do poznania oferty szkoły policealnej czy kursów - to przede wszystkim możliwość porozmawiania z pracownikami i słuchaczami szkoły, sprawdzenia swoich predyspozycji do wykonywania zawodu wizażysty (lub charakteryzatora). Natomiast bezpłatne warsztaty dają możliwość sprawdzenia wyposażenia szkoły, zdobycia nowych umiejętności oraz poszerzenia horyzontów.

Warsztaty makijażu wieczorowego poprowadzi znakomita wizażystka, wykładowca i dyrektor SWiCh - Małgorzata Bałdowska. Zajęcia rozpoczną się od krótkiego omówienia trendów na najbliższy sezon oraz od pokazu, jak krok po kroku wykonać make-up. Po krótkim, teoretycznym wstępie rozpocznie się część praktyczna, podczas której uczestnicy Dnia Otwartego będą mogli wykonać samodzielnie makijaż. Oczywiście wizażystka będzie podpowiadać i nanosić korekty, tak by każdy uczestnik wiedział czego unikać i na co zwracać uwagę podczas pracy.

Wydarzenie będzie podzielone na trzy części:

1. powitanie gości oraz przedstawienie oferty edukacyjnej SWiCh,
  2. pokaz charakteryzacji,
  3. część praktyczna.

Warsztaty mają charakter otwarty i są bezpłatne. Uczestników warsztatów zapraszamy wraz z modelkami. Prosimy o zabranie ze sobą akcesoriów do malowania: pędzli, gąbeczek, puszków (kosmetyki zapewnia szkoła).

Dni Otwarte: 30 sierpnia 2017 r. (środa), godz. 18:00 - 20:00

18:00-18:20 Oficjalne powitanie gości, prezentacja oferty edukacyjnej i oprowadzenie po szkole
18:30-20:00 Warsztaty makijażu wieczorowego” - Małgorzata Bałdowska

Warto zobaczyć