SWiCh i Panny Młode charytatywnie dla Maluszka!

≡ 11 wrzesień, 2017

27 sierpnia 2017 w Warszawie odbył się pierwszy, warszawski finał akcji charytatywnej “Panny Młode podbijają miasto dla Maluszka”. Akcja, polegająca na organizacji sesji zdjęciowej, z powodzeniem prowadzona jest w od kilku lat w kilku miastach w Polsce m.in. w: Poznaniu, Wrocławiu czy Bydgoszczy. Celem wydarzenia jest pomoc finansowa dla podopiecznych fundacji cierpiących na różne schorzenia.

SWiCh wspiera akcję charytatywną - Panny Młode podbijają miasto dla Maluszka. 27 sierpnia 2017.

Warszawskie Panny Młode skupiły się na dwuletnim Ksawerym cierpiącym na mastocytozę skórną. Jest to niezwykle rzadka choroba - Ksawery jest pierwszym w Polsce dzieckiem, u którego zdiagnozowano schorzenie i jednym z zaledwie kilku na całym świecie. Leczenie jego dolegliwości jest niezwykle trudne i kosztowne, ze względu na to, że zaliczane jest do eksperymentalnych. Choroba zaatakowała 90% powierzchni ciała u dziecka powodując jego nieustanne cierpienie i ból.

Lecz mimo niedogodności, Ksawery jest wesołym, bardzo ciekawym świata chłopcem. Towarzyszył nam dzielnie podczas przygotowań do sesji. Obserwował uczennice SWiCh i Panny Młode, zaglądał do kuferków z kosmetykami i dziwił się skąd tyle pięknych Pań w jednym pomieszczeniu.

W imieniu organizatorów serdecznie zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w akcji, poprzez dokonanie nawet symbolicznej wpłaty na leczenie Ksawerego.

Fundacja Mają Przyszłość
ul. Młyńska 45, 62-070 Konarzewo
Alior Bank 54 2490 0005 0000 4600 7569 4568
Tytuł przelewu:
„Ksawery Słomka – na pomoc i ochronę zdrowia – darowizna”

Oceń:

SWiCh i Panny Młode charytatywnie dla Maluszka!

  • Aktualnie 5.00/5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ocena: 5.0/5 (1 głos)