Einat Dan wraz z marką Kryolan szkoli w Warszawie!

≡ 07 listopad, 2017

W oczekiwaniu na najgorętsze karnawałowe trendy sezonu jesień-zima 2017/2018 marka KRYOLAN zaprasza na ekskluzywne szkolenie MASTERCLASS pod kierunkiem międzynarodowej mistrzyni makijażu awangardowego - Einat Dan. Dwudniowe zajęcia odbędą się w Hali Koszyki w dniach 20 i 21 listopada 2017 r., a w harmonogramie wydarzenia są m.in. pokazy i warsztaty.

Warsztaty z Einat Dan w Kryolanie. Listopad 2017

Wydarzenie kierowane jest do osób, które make-upem zajmują się profesjonalnie i które w swojej karierze pragną wychodzić poza schematy i otworzyć umysł na nowe eksperymenty. Pierwszego dnia Einat Dan zaprezentuje trzy rodzaje makijażu, będące kwintesencją najnowszych światowych trendów oraz dużej wyobraźni artystki. Nie zabraknie tu także niewiarygodnej precyzji, wrażliwości artystycznej i wizjonerstwa, które decyduje o uznawaniu Einat za jedną z najlepszych w swojej dziedzinie. Artystka ujawni bogactwo profesjonalnych – w tym autorskich – technik makijażowych, dodając do tego praktyczne, przydatne triki i wskazówki.

Drugiego dnia Einat zakończy pokazy Masterclass awangardowym makijażem wieczorowym w stylu glamour, nawiązującym do jej najnowszego filmu „The Reflection”. Przekonamy się, jak krok po kroku stworzyć wizerunek prawdziwej gwiazdy. Prawdziwej „Belle”. Będzie też czas na praktykę - uczestnicy wykonają makijaże na modelkach pod czujnym okiem artystki. Przebieg warsztatów, jak i finalnie wykonane makijaże zostaną upamiętnione na zdjęciach wykonanych przez profesjonalnego fotografa.

Wykorzystaj ostatnią szansę i zapisz się na szkolenie z Einat Dan! Tylko do 10 listopada wejściówka na pokazy Masterclass w promocyjnej cenie 400,00 zł

Einat Dan

Einat Dan już jako młoda dziewczyna wykazywała niezwykle rozwiniętą wyobraźnię i zmysł artystyczny, wykonując makijaże dla swoich bliskich i znajomych. Po odbyciu obowiązkowej dwuletniej służby wojskowej w rodzinnym Izraelu postanowiła podążyć za swoim największym marzeniem: zbudować warsztat pracy profesjonalnego makijażysty. Kształciła się w Tel-Awiwie, by później podróżować już zawodowo po całym świecie. Dwuletni pobyt Einat w Nowym Jorku zaowocował wieloma nowymi możliwościami zawodowymi oraz inspirującą pracą artystyczną. Kolejnym, kilkuletnim przystankiem był Mediolan. Obecnie artystka pracuje w Berlinie i jest uznawana za jedną z najlepszych makijażystek w świecie mody, urody i bodypaintingu.

Einat Dan współpracowała z tak prestiżowymi magazynami, jak Vogue Sposa, Rève, Posh, Maxim, InStyle, Trucco & Bellezza, Gioia czy Hong Kong Tatler. Jej najnowsze kampanie obejmowały współpracę m.in. z Valentino, Morellato, GianMarco Venturi, Dalumi, Sikkens i Fendi. Co więcej, Einat tworzy makijaże na pokazach mody na całym świecie. Talent i ciężka praca artystki przełożyły się na liczne nagrody branżowe, w tym 1. miejsce w kategorii „Najlepszy makijażysta” podczas rozdania nagród International Fashion Film Award w Kalifornii. W tym roku Einat otrzymała aż pięć nominacji za swój pierwszy, krótkometrażowy film modowy „The Reflection”. Obraz zostanie zaprezentowany uczestnikom drugiego dnia szkolenia MASTERCLASS. Sponsorem filmowego projektu Einat została marka KRYOLAN.

Einat Dan wraz z marką Kryolan szkoli w Warszawie!

• Aktualnie 4.75/5

Ocena: 4.8/5 (4 głosy)