Rany na planie filmowym - bezpłatne warsztaty charakteryzacji & Dzień Otwarty. 22 lutego 2018 r. , godz. 18:00

≡ 14 luty, 2018

22 lutego 2018 r. (czwartek) o godzinie 18:00 odbędzie się ostatni już w międzysemestralnym naborze Dzień Otwarty SWiCh połączony z bezpłatnymi warsztatami charakteryzatorskimi pt. Rany na planie filmowym, które poprowadzi Agnieszka Wojciechowska

Rany na planie filmowym - bezpłatne warsztaty charakteryzacji & Dzień Otwarty. 22 II 2018 r.

Dzień Otwarty jest świetną okazją, by poznać ofertę SWiCh (zapoznać z programem szkoły policealnej, kursami, praktykami), ale też poczuć klimat szkoły, porozmawiać z pracownikami, sprawdzić wyposażenie. Dzięki bezpłatnym warsztatom uczestnicy też mogą sprawdzić jak wyglądają zajęcia i przekonać o wyborze specjalizacji.

Nadchodzące spotkanie będzie okraszone krwią… Szczęśliwie będzie ona sztuczna, natomiast trochę jej upuścimy, ponieważ warsztaty będą poświęcone w całości ranom na planach filmowych. Wykładowca SWiCh - Agnieszka Wojciechowska wykona pokaz charakteryzacji oraz opowie o swojej pracy. Odważni będą mogli zmierzyć się z tematem ran i wykonać je samodzielnie podczas części praktycznej.

Warsztaty mają charakter otwarty i są bezpłatne. Prosimy o zabranie ze sobą akcesoriów do malowania: pędzelki i gąbeczki (kosmetyki zapewnia szkoła).

Dni Otwarte: 22 lutego 2018 r. (czwartek), godz. 18:00 - 20:00

18:00-18:20 Oficjalne powitanie gości, prezentacja oferty edukacyjnej i oprowadzenie po szkole - Anita Kot
18:30-20:00 Jak wykonać sztuczne rany?” - Agnieszka Wojciechowska

Warto zobaczyć