"Metamorfoza" - bezpłatne warsztaty wizażu & Dzień Otwarty. 21 VI 2018, godz. 18:00

≡ 19 czerwiec, 2018

21 czerwca 2018 r. (czwartek) w Szkole Wizażu i Charakteryzacji SWiCh odbędzie się Dzień Otwarty oraz bezpłatne warsztaty makijażu pt. “Metamorfoza”, które poprowadzi Małgorzata Bałdowska - absolwentka warszawskiej ASP, pracująca przy sesjach fotograficznych mody, beauty, polskich celebrities, pokazach mody, realizacji programów telewizyjnych.

Dzień Otwarty i bezpłatne warsztaty wizażu pt. "Metamorfoza". 21 czerwca 2018 (czwartek), godz. 18:00

Dni Otwarte są najlepszą okazją, aby uzyskać szczegółowe informacje o szkole policealnej, kadrze, wyposażeniu czy opłatach. To przede wszystkim szansa na “namacalne” sprawdzenie jak wygląda nauka w szkole, a to za sprawą bezpłatnych warsztatów.

Tym razem na uczestników Dnia Otwartego czekają warsztaty pt. “Metamorfoza”, które poprowadzi wykładowca Szkoły Wizażu i Charakteryzacji SWiCh - Małgorzata Bałdowska. Prowadząca wykona pokaz makijażu, podczas którego krok po kroku będzie opowiadać o niezmiennych zasadach wykonania makijażu oraz o najczęściej popełnianych błędach. Uczestnicy warsztatu zobaczą, jak za pomocą pędzli odświeżyć swój wygląd, odjąć sobie lat i po prostu wyglądać pięknie!

Warsztaty mają charakter otwarty i są bezpłatne. Prosimy o zabranie ze sobą akcesoriów do malowania: pędzli, gąbeczek, puszków (kosmetyki zapewnia szkoła).

Dni Otwarte: 21 czerwca 2018 r. (czwartek), godz. 18:00 - 20:00

18:00-18:20 Oficjalne powitanie gości, prezentacja oferty edukacyjnej i oprowadzenie po szkole
18:30-20:00 Warsztaty wizażu - Metamorfoza” - Małgorzata Bałdowska

Ocena: 5.0/5 (1 głos)