Dzień Otwarty ✅ bezpłatne warsztaty wizażu pt. "Metamorfoza" ➡️ 23 VIII 2018, godz. 18:00

≡ 21 sierpień, 2018

Idealny makijaż, to taki, który upiększa. Ale jak go wykonać? Jak odnaleźć się w gąszczu informacji dostępnych w magazynach beauty oraz które tricki stosować, aby pięknie wyglądać? Które “złote środki” nam pomogą, a które zaszkodzą? Na te pytania znajdziecie odpowiedź podczas Dnia Otwartego SWiCh połączonego z bezpłatnymi warsztatami wizażu pt. “Metamorfoza” - zapraszamy 23 sierpnia 2018 r. na godzinę 18:00.

Dni Otwarte dedykowane są osobom, które są zainteresowane nauką w szkole policealnej oraz kursami (także dla osób indywidualnych). Podczas spotkania prezentowana jest nie tylko oferta SWiCh, ale także by poznać jej wnętrze oraz wyposażenie.

Często też przy okazji Dni Otwartych organizujemy bezpłatne warsztaty, podczas których można zapoznać się z kadrą. Jest to świetna okazja, by poczuć jaka atmosfera panuje w szkole a przede wszystkim, sprawdzić w jaki sposób prowadzone są zajęcia.

Dzień Otwarty i bezpłatne warsztaty wizażu pt. Metamorfoza. 23.08.2018 r. godz. 18:00

Najbliższe warsztaty poprowadzi Magdalena Domańska - absolwentka warszawskiej ASP, wizażystka gwiazd pracująca przy sesjach zdjęciowych, eventach, programach telewizyjnych. Tematem warsztatów będzie metamorfoza. Wizażystka na jednej z uczestniczek wykona pokazowy makijaż, a w międzyczasie będzie mówić na co zwracać szczególną uwagę przy wykonaniu makeupu - czego unikać, jak tuszować niedoskonałości i co zrobić by podkreślić atuty urody. Oczywiście będzie można zadawać pytania, a jeśli starczy czasu, będzie można spróbować własnych sił i zmierzyć się ze sztuka wykonania makijażu.

Warsztaty mają charakter otwarty i są bezpłatne. Prosimy o zabranie ze sobą akcesoriów do malowania: pędzli, gąbeczek, puszków (kosmetyki zapewnia szkoła).

Dni Otwarte: 23 sierpnia 2018 r. (czwartek), godz. 18:00 - 20:00

18:00-18:20 Oficjalne powitanie gości, prezentacja oferty edukacyjnej i oprowadzenie po szkole
18:30-20:00 Metamorfoza” - Magdalena Domańska

Dni Otwarte i bezpłatne warsztaty odbywają się w naszej siedzibie - zobacz na mapie.

• Aktualnie 4.67/5

Ocena: 4.7/5 (3 głosy)