≡ 10 październik, 2019

Za nami 32. edycja największych w Polsce międzynarodowych targów kosmetycznych - Beauty Forum! Nie mogło nas zabraknąć na tym wydarzeniu, jak co rok odwiedzający mogli nas poznać na naszym stoisku.

Jesienna edycja Targów Beauty Forum za nami!

Seminaria, pokazy, konkursy, nowości, gwiazdy - wszystkie te elementy przyciągają jak magnes i elektryzują publiczność. Tak samo było na minionej edycji, która odbyła się w dniach 21-22 września 2019 r. w Warszawie. Targi są świetną okazją by zrobić zakupy, ale też by poznać przedstawicieli poszczególnych firm.

My wbrew pozorom nie byliśmy tylko w jednym miejscu. Podczas zakupów do pracowni, na niektórych stoiskach spotkałyśmy nasze absolwentki z kursów oraz ze szkoły policealnej. Dziewczyny pracują jako wizażystki, szkoleniowcy, influecerki.

Na kluczowym stoisku charakteryzatorskim nie mogło zabraknąć Agnieszki Wojciechowskiej (wykładowca SWiCh), która wykonywała pokazową charakteryzację dla naszego partnera - firmy Kryolan.

Cudowny to był weekend. Z niecierpliwością czekamy na edycję wiosenną!

Warto zobaczyć:

Ocena: 5.0/5 (1 głos)