Run Or Death - decydujące starcie i SWiChanki przy pracy!

≡ 10 listopad, 2019

Kolejne, upiorne Halloween za nami… Od trzech lat spędzamy je „na sportowo” - zaczynamy jeszcze przed wschodem słońca od charakteryzacji blisko setki zombie. W tym roku również nie mogło nas zabraknąć podczas Run Or Death!

Szkoła Wizażu i Charakteryzacji SWiCh podczas decydującego starcia na biegu Run or Death. Halloween 2019 r.

W tym roku było wyjątkowo pogodnie i temperatura sprzyjała biegaczom i umarłym. Było ciepło i słonecznie - w sam raz na bieg w towarzystwie zombie. Jak co rok, wstałyśmy zanim wzeszło słońce i bladym świtem zaczęłyśmy przygotowania do maratonu. Na rozgrzewkę rozdzieliłyśmy zadania po czym przystąpiłyśmy do „morderczej” pracy.

Głodni wrażeń nieumarli w tym roku prezentowali się wyjątkowo mrocznie, można powiedzieć, że wręcz zabijali wzrokiem. A to dzięki współpracy z firmą Twoje Soczewki, która zapewniła kolorowe soczewki do oczu dla naszych zombie.

Jak co rok Run Or Death jest dla naszych Słuchaczy niezwykłym testem charakteryzatorskim. Przygotowania do eventu zaczynamy z miesięcznym wyprzedzeniem - pierwszy rok uczy się wykonywać charakteryzacje, a drugi wprowadza nowe elementy do projektów. Krew, lateks, ropa i farby leją się hektolitrami, aby podczas biegu było nie tylko sportowo, ale też trochę przerażająco :)

Nie możemy się doczekać kolejnego biegu! I już teraz Was zapraszamy na edycję Walentynkową, która odbędzie się 16 lutego 2020 r.!

Do zobaczenia!

Warto zobaczyć:

Oceń:

Run Or Death - decydujące starcie i SWiChanki przy pracy!

  • Aktualnie 5.00/5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ocena: 5.0/5 (2 głosy)