Warsztaty „Star Make-up Show” z Ewa Gil, 25 VI

≡ 25 październik, 2010

Szkoła Wizażu i Charakteryzacji SWiCH zaprasza w sobotę 25 czerwca br. na warsztaty wizażu pt. „Star Make-up Show”, które poprowadzi znana wizażystka gwiazd Ewa Gil.

Podczas warsztatu Ewa Gil podzieli się z uczestnikami swoim bogatym doświadczeniem w pracy z gwiazdami oraz wykona krok po kroku makijaże: estradowo-telewizyjny i makijaż na życzenie kursantów. Uczestniczki kursu będą miały okazję z bliska przyjrzeć się pracy znakomitej wizażystki i poznać tricki makijażu scenicznego wykonywanego przez Ewę Gil.. Na zakończenie szkolenia kursanci otrzymają certyfikat potwierdzający uczestnictwo w warsztatach wizażu z Ewą Gil.

Koszt warsztatu: 390 zł.

Warsztat odbędzie się w siedzibie Szkoły Wizażu i Charakteryzacji SWICH (ul. Szolc Rogozińskiego 3, Warszawa, Ursynów). Rozpocznie się on o godzinie 13:00.

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Star Make-up Show - warsztaty wizażu z EWĄ GIL w SWICH, 25 czerwca 2011

EWA GIL Najbardziej znana polska wizażystka gwiazd. Stale współpracuje z Justyną Steczkowską, Edytą Górniak, Tatianą Okupnik, Natalią Kukulską, Kasią Cerekwicką, Anną Muchą, Grażyną Szapołowską. Odpowiedzialna za makijaże przy wielu produkcjach telewizyjnych m.in.: “Gwiazdy tańczą na lodzie”, “You can dance”, “Jak oni śpiewają”, “Idol”, “Chcę być piękna”, “Kuba Wojewódzki Show”. Maluje gwiazdy podczas festiwali muzycznych w Sopocie i Opolu oraz finalistki Miss World. Jako jedyna Polka malowała jedną z najpiękniejszych modelek świata Evę Herzigovą.

Star Make-up Show - warsztaty wizażu z EWĄ GIL w SWICH, 25 czerwca 2011

Warsztaty „Star Make-up Show” z Ewa Gil, 25 VI