≡ 10 listopad, 2011

Zapraszamy na kolejną, przedświąteczną edycję praktycznych warsztatów dla kosmetyczek i wizażystek „Star make-up show” z Ewą Gil, który odbędzie się 17 grudnia 2011 r. w Szkole Wizażu i Charakteryzacji SWiCH!

Warsztaty II stopnia „Star make-up show” z Ewą Gil – 17 XII 2011 r.

W trakcie warsztatu, uczestnicy będą mieli okazję poznania technik makijażu stosowanych przez profesjonalistów oraz przyjrzenia się pracy znakomitej wizażystki, która chętnie dzieli się swoim bogatym doświadczeniem oraz tajnikami sztuki makijażu.

W części praktycznej warsztatu uczestnicy wykonywać będą tematyczne makijaże, zgodnie z najnowszymi technikami make-up’owymi. Ewa Gil przedstawi także tricki, które ułatwiają pracę w zawodzie wizażysty.

Każdy uczestnik szkolenia otrzyma na jego zakończenie certyfikat potwierdzający udział w warsztatach wizażu z Ewą Gil.

Koszt warsztatu: 490 zł

Termin warsztatu: 17 XII 2011 r. (sobota), godzina 12.00

Tylko 8 miejsc! Decyduje kolejność zgłoszeń.

Na warsztat należy przyprowadzić własną modelkę, oraz zabrać ze sobą pędzle. Proponujemy także przynieść własne kosmetyki, z którymi są Państwo zapoznani i na których będą Państwo także później pracować.

Relacje z poprzednich edycji „Star make-up show” z Ewą Gil: