Backstage pokazu makijażu Agnieszki Chełmońskiej

≡ 12 luty, 2015

8 lutego 2015 r. w naszej szkole miał miejsce wyjątkowy pokaz makijażu Agnieszki Chełmońskiej. Nasz wykładowczyni, zaprezentowała makeup w odcieniach fioletu, granatu, czerni i złota. Całość dopełniła sztucznymi rzęsami oraz błyszczykiem na ustach w naturalnym kolorze. Dziękujemy Agencji Modelek i Hostess OBSESSION, wspaniałej modelce Halinie Wiśniewskiej oraz Warszawskiej Szkole Reklamy za oprawę techniczną i fachową pomoc!

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z backstage pokazu oraz efektu końcowego. Na film instruktażowy zapraszamy wkrótce!

Pokaz makijażu Agnieszki Chełmońskiej, fot. Katarzyna Boszko Pokaz makijażu Agnieszki Chełmońskiej, fot. Katarzyna Boszko Pokaz makijażu Agnieszki Chełmońskiej, fot. Katarzyna Boszko Pokaz makijażu Agnieszki Chełmońskiej, fot. Katarzyna Boszko Pokaz makijażu Agnieszki Chełmońskiej, fot. Grzegorz Mikrut Pokaz makijażu Agnieszki Chełmońskiej, fot. Grzegorz Mikrut Pokaz makijażu Agnieszki Chełmońskiej, fot. Grzegorz Mikrut

Backstage pokazu makijażu Agnieszki Chełmońskiej

Ocena: 5.0/5 (1 głos)