lut

SWiCh na drugiej edycji Krwawych Walentynek!

Szkoła Wizażu i Charakteryzacji SWiCh na drugiej edycji Krwawych Walentynek. 16 lutego 2019 r.

Uciekaj albo giń! To hasło może dotyczyć tylko jednej imprezy, a jest nią Run Or Death! Nietypowy maraton stał się imprezą cykliczną, ale dopiero po raz drugi był organizowany z okazji Walentynek. Oczywiście nie mogło nas tam zabraknąć!

gru

Warsztaty z Danielem Sobieśniewskim w SWiCh

Daniel Sobieśniewski prowadzi warsztaty w Szkole Wizażu i Charakteryzacji SWiCh

13 grudnia 2018 r. w SWiCH odbyły się warsztaty ze stylizacji fryzur, które poprowadził Daniel Sobieśniewski - jeden z najsłynniejszych wizażystów w Polsce.

lis

SWiCh praktykuje na Koncercie dla Niepodległej!

Koncert dla Niepodległej - Szkoła Wizażu i Charakteryzacji SWiCh praktykuje przy realizacji. 10.11.2018 r. Fot. Anita Kot

10 listopada 2018 na PGE Narodowym odbyła się jedna z największych w Polsce imprez uświetniająca obchody 100. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę - Koncert dla Niepodległej. Nie mogło nas tam zabraknąć!

lis

Zbiórka dla Burka - pomagamy zwierzakom z Przytuliska w Jadowie

Zbiórka dla Burka - Szkoła Wizażu i Charakteryzacji SWiCh pomaga zwierzakom z Przytuliska w Jadowie

16 listopada 2018 rozpoczynamy przedświąteczną Zbiórkę dla Burka! Przygotuj razem z nami prezent dla podopiecznych przytuliska w Jadowie! Finał akcji odbędzie się 14 grudnia 2018!