20

SWiCh praktykuje na Koncercie dla Niepodległej!

Koncert dla Niepodległej - Szkoła Wizażu i Charakteryzacji SWiCh praktykuje przy realizacji. 10.11.2018 r. Fot. Anita Kot

10 listopada 2018 na PGE Narodowym odbyła się jedna z największych w Polsce imprez uświetniająca obchody 100. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę - Koncert dla Niepodległej. Nie mogło nas tam zabraknąć!

16

Zbiórka dla Burka - pomagamy zwierzakom z Przytuliska w Jadowie

Zbiórka dla Burka - Szkoła Wizażu i Charakteryzacji SWiCh pomaga zwierzakom z Przytuliska w Jadowie

16 listopada 2018 rozpoczynamy przedświąteczną Zbiórkę dla Burka! Przygotuj razem z nami prezent dla podopiecznych przytuliska w Jadowie! Finał akcji odbędzie się 14 grudnia 2018!

13

SWiCh na finałowej gali plebiscytu na najlepiej ubranego mężczyzny magazynu LOGO

Szkoła Wizażu i Charakteryzacji SWiCh na gali finałowej plebiscytu na Najlepiej Ubranego Mężczyzny magazynu LOGO.

8 listopada 2018 roku w Centrum Praskim Koneser odbyła się gala miesięcznika LOGO, podczas której wyłoniono zwycięzców plebiscytu “Najlepiej ubrani Polacy”. Szkoła Wizażu i Charakteryzacji SWiCh była partnerem wydarzenia - w ramach praktyk nasze słuchaczki pod opieką wykładowców zadbały o wizerunek modeli podczas pokazu mody męskiej.

8

Jesienne, jednodniowe kursy podstaw makijażu

Jednodniowe kursy podstaw makijażu w listopadzie. Sprawdź terminy!

Zapraszamy na cykl jednodniowych, intensywnych warsztatów podstaw makijażu kierowanych dla Pań w każdym wieku. Najbliższe warsztaty odbędą się 19 i 29 listopada 2018 r. SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY!