Domisie i SWiCH - sesja zdjęciowa

≡ 25 czerwiec, 2015

W studio fotograficzno-filmowym Warszawskiej Szkoły Reklamy 18 czerwca 2015 r. pojawiły się gwiazdy dziecięcej telewizji Domisie. Małgorzata Bałdowska wraz z praktykantką Justyną Lasotą dbały o wygląd aktorów przy sesji zdjęciowej.

Backstage sesji zdjęciowej do spektaklu pt. Domisie w Teatrze Kamienica. Fot. Anita Kot

Domisie, czyli: Beata Wyrąbkiewicz, Katarzyna Taracińska-Badura, Wojciech Dmochowski, Tomasz Błasiak i Rafał Szałajko przygotowują dla dzieci premierę teatralną, która zaplanowana jest na wrzesień, w Teatrze Kamienica. Dzięki tej inicjatywie, dzieci będą miały okazję spotkać się ze swoimi ulubionymi bohaterami na żywo. Efekty sesji zdjęciowej do materiałów promocyjnych zobaczymy we wrześniu.

Zobacz jak wyglądała sesja zdjęciowa!

Domisie i SWiCH - sesja zdjęciowa

Ocena: 5.0/5 (5 głosów)