Sesja egzaminacyjna w SWiCH - zima 2015/2016

≡ 03 luty, 2016

Z końcem stycznia nasi uczniowie pożegnali jesienno-zimowy semestr w SWiCH. Był to czas wypełniony egzaminami, podsumowaniami, organizacją sesji zdjęciowych i wystawianiem ocen.

Jak wyglądają egzaminy w SWiCH?

Należą raczej do przyjemności. Pierwszym etapem egzaminu jest przygotowanie projektu makijażu, fryzury oraz charakteryzacji. Każdy przed egzaminem może konsultować swoje pomysły z wykładowcami. Jedni przygotowują projekty na papierze, inni ćwiczą zadany temat z modelką. Ilu uczniów - tyle sposobów na przygotowanie się do egzaminu.

Sesja egzaminacyjna w Szkole Wizażu i Charakteryzacji SWiCH, styczeń 2016

Kolejnym etapem egzaminu jest praca z modelką / modelem w dniu sprawdzianu. Wykładowcy oceniają czystość pracy, czas, zgodność pracy z zadanym tematem oraz efekt końcowy. Po otrzymaniu oceny następuje najprzyjemniejsza część - czyli sesja zdjęciowa. Każda osoba przystępująca do egzaminu otrzymuje zdjęcia, które mają pomóc w zbudowaniu portfolio.

W naszej galerii znajdziecie zdjęcia z przygotowań oraz sesji zdjęciowych, zachęcamy do obejrzenia:

Sesja egzaminacyjna w SWiCH - zima 2015/2016

Ocena: 5.0/5 (4 głosy)