SWiCH z gwiazdami spektaklu "Mayday 2"

≡ 14 marzec, 2016

12 lutego 2016 r. w warszawskim Teatrze Palladium odbyła się próba medialna najzabawniejszej komedii świata - sztuki pt. “Mayday 2” autorstwa Ray’a Cooney’a. Gwiazdorska obsada dała nadzwyczajny pokaz umiejętności aktorskich, a przedstawicielki SWiCH zadbały o wygląd aktorek: Anety Zając, Kamili Polak, Katarzyny Polewany i Anny Gzyry.

Szkoła Wizażu i Charakteryzacji SWiCH z gwiazdami spektaklu pt. Mayday 2. Fot. Anita Kot

“Mayday 2” to wielobarwna historia sympatycznego taksówkarza, który zaplanował sobie życie w dwóch ciepłych domach z dwoma pięknymi żonami. Szczęśliwie, udaje mu się prowadzić podwójną grę. Ale dobra passa mija w momencie, w którym jego dorastające dzieci dowiadują się o sobie w Internecie. Ciekawość oraz dziwne zbiegi prowadzą do spotkania młodzieży - w wyniku czego główny bohater traci grunt pod nogami, a historia nabiera niesamowitego tempa przepełnionego mnóstwem zabawnych sytuacji.

Widzowie na scenie zobaczą prawdziwą plejadę gwiazd: Michała Koterskiego, Michała Milowicza, Mariusza Krzemińskiego, Annę Gzyrę, Anetę Zając, Kamilę Polak, Marka Włodarczyka, Marka Siudyma, Joannę Jabłczyńską, Katarzynę Polewany, Marcina Mroczka i Mateusza Łapkę. Spektakl już ruszył w trasę po Polsce.

Małgorzata Bałdowska wraz z uczennicą - Dominiką Piotrowską były odpowiedzialne za fryzury gwiazd: Anety Zając, Kamili Polak, Katarzyny Polewany i Anny Gzyry. Przygotowania do próby trwały 3 godziny i mijały w bardzo sympatycznej atmosferze.

Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.

SWiCH z gwiazdami spektaklu "Mayday 2"

Ocena: 5.0/5 (6 głosów)