Skórowanie - warsztaty charakteryzacji & dzień otwarty w SWiCH

≡ 15 czerwiec, 2016

Skórowanie to jedna z wielu technik tortur i egzekucji, która znana jest ludzkości od czasów starożytności. Była to bardzo widowiskowa i spektakularna forma kaźni gromadząca często dużą publiczność. Dziś motywy skórowania pojawiają się w filmach historycznych, horrorach czy thrillerach. Charakteryzatorzy mają pole do popisu, a my chcemy zdradzić tajniki wykonania ran przypominających efekt obdarcia ze skóry.

Już 7 lipca 2016 r. o godzinie 17:00 odbędzie się drugi (z pięciu zaplanowanych) Dni Otwartych połączonych z bezpłatnymi warsztatami. Tym razem, wraz z Agnieszką Wojciechowską zabierzemy uczestników do świata charakteryzacji.

Skórowanie - bezpłatne warsztaty charakteryzacji & dzień otwarty w Szkole Wizażu i Charakteryzacji SWiCH - 7 lipca 2016 r.

Dzień Otwarty rozpocznie się od prezentacji szkoły oraz drobnej niespodzianki dla zainteresowanych nauką w SWiCH. Po krótkim powitaniu przystąpimy do pracy praktycznej - czyli warsztatów, których tematem przewodnim będzie skórowanie. Zajęcia rozpoczną się od pokazu, podczas którego wykładowca wyjaśni jakich narzędzi, kosmetyków i technik użyć, by uzyskać efekt obdarcia ze skóry. Następnie każdy uczestnik będzie próbował własnych sił i zmierzy się z trudnym tematem - oczywiście pod okiem Agnieszki.

Głodnych wiedzy - uspokajamy - będzie również czas na indywidualne pytania i rozmowy z wykładowcą oraz pracownikami szkoły.

Warsztaty mają charakter otwarty i są bezpłatne. Uczestników warsztatów zapraszamy wraz z modelami. Prosimy o zabranie ze sobą akcesoriów do malowania: pędzelki i gąbeczki (kosmetyki zapewnia szkoła).

7 lipca 2016 r. (czwartek), godz. 17:00 - 20:30

17:00-17:30 Oficjalne powitanie gości, prezentacja oferty edukacyjnej i oprowadzenie po szkole - Andrzej Sągin
17:45-20:30 Skórowanie - warsztaty charakteryzacji” - Agnieszka Wojciechowska

Warto zobaczyć