SWiCH na planie teledysku Ivs Alter

≡ 11 czerwiec, 2016

Ivs Alter - młodziutka wokalistka, swoją przygodę z muzyką zaczęła biorąc udział w projekcie ‘‘Poland why not’‘ debiutując utworem ‘‘Debonair’‘. Uczyła się śpiewu w Nowym Jorku ze znanym nauczycielem Justin’em Stone’m, odpowiedzialnym za przygotowywanie uczestników do amerykańskiego X Factor. Dziś podbija Internet nowym teledyskiem do piosenki “Taki sam”, do którego makijaże i fryzury przygotowała ekipa ze SWiCH.

Ivs Alter, Misiek Koterski & Szkoła Wizażu i Charakteryzacji SWiCH na planie teledysku do piosenki pt. Taki sam. Fot. Anita Kot

Premiera singla “Taki sam” odbyła się 11 czerwca 2016 r. Słowa piosenki napisał Marek Kościkiewicz. W klipie, u boku wokalistki zagrali: Michał “Misiek” Koterski oraz youtuberzy: ChocolateMilk, CyberMarian, Adam Knowshow. W pierwszych sekundach zagrała również uczennica SWiCH - Kaja Jałoza, która przygotowywała stylizację wokalistki do wprowadzającej sceny.

Małgorzata Bałdowska oraz uczennica II roku SWiCH - Magdalena Kwaśnik przygotowywała Ivs oraz Michała Koterskiego do kolejnych scen, w których między bohaterami clipu pojawia się uczucie.

Zdjęcia do teledysku trwały kilka dni, a za reżyserię i zdjęcia odpowiedzialni byli absolwenci Warszawskiej Szkoły Reklamy - Bartosz i Krzysztof Sieniawscy.

Teledysk i zdjęcia z backstage obejrzysz w naszej galerii.

SWiCH na planie teledysku Ivs Alter