Salon Uroda 2009

≡ 27 marzec, 2009

Zapraszamy na nasze stoisko na Targach Kosmetycznych, Spa, Paznokciowych i Solaryjnych Salon Uroda 2009, które odbędą się w Warszawie w Centrum Expo XXI w dniach 18-19 kwietnia 2009 r.

Przez cały czas trwania targów nasze wizażystki udzielać będą porad i prowadzić konsultacje, odpowiadając na pytania zwiedzających, a także wykonają makijaże wszystkim chętnym paniom.

W trakcie Salonu Uroda 2009 zapraszamy także na dwa pokazy realizowane przez wykładowców Szkoły Wizażu i Charakteryzacji, które odbędą się 19 kwietnia 2009 r. O godzinie 11.00 Małgorzata Bałdowska zaprezentuje Makijaż ślubny kobiety dojrzałej, a o godzinie 14.00 Agnieszka Chełmońska pokaże Trendy Lato 2009 w makijażu.

Atrakcją targów będzie także finał Festiwalu Makijażu Uroda, który ma charakter otwarty. Biorą w nim udział zarówno amatorzy, jak i profesjonaliści. Spośród nadesłanych pocztowo zgłoszeń Jury, w skład którego weszła także Małgorzata Bałdowska, wykładowca Szkoły Wizażu i Charakteryzacji, wybierze uczestników Festiwalu, którzy już w czasie trwania Festiwalu będą mieć 60 minut, by wykonać konkursowy makijaż. Nagrody przyzna Jury, ale również swojego laureata wybierze publiczność.

Salon Uroda 2009

Ocena: 5.0/5 (1 głos)