SWiCH & Lidia Kalita - baśniowy RESORT na sezon jesień-zima 2016/2017

≡ 06 lipiec, 2016

RESORT to nazwa najnowszej kolekcji Lidii Kality na sezon jesień - zima 2016/2017, której premiera odbyła się 22 czerwca 2016 r. Dwa tygodnie wcześniej w showroomie projektantki została zorganizowana sesja zdjęciowa do lookbooka.

W tej kolekcji Lidia inspirowała się baśniową “Alicją z Krainy Czarów”. Kreacje są pełne bajkowej lekkości, kobiecości i dziewczęcej delikatności. Nie brakuje falban, kokard, groszków. Proponowane przez projektantkę tkaniny do jesienno-zimowych kreacji to przede wszystkim jedwab i satyna. Jeśli chodzi o kolory - królują: złoto, srebro, szarości oraz beż z akcentami głębokiej czerni.

Lidia Kalita & Szkoła Wizażu i Charakteryzacji SWiCH. Lookbook kolekcji RESORT. 22 czerwca 2016 r.

Lidia już po raz trzeci zaprosiła SWiCH do współpracy przy lookbooku. Tym razem przygotowaliśmy dwie stylizacje dla modelki. Makijaż i fryzurę wykonała Magdalena Kossakowska, której asystowała uczennica I roku - Dominika Piotrowska. Pierwsza stylizacja nawiązywała do klasyki - włosy zostały upięte w dziewczęcy kucyk, makijaż przygotowany w kolorach złota i brązu, które podkreśliły niebieską tęczówkę w oku modelki.

Druga stylizacja nawiązywała do nowoczesnej wersji baśniowej “Alicji” - pojawiły się mocne, kolorystyczne akcenty - żółte kreski na górnych powiekach i delikatne, turkusowe kropeczki pod dolną powieką. Całość została dopełniona brokatowymi, mieniącymi się ustami. Stylizacja świetnie korespondowała z fantazyjnymi kreacjami Kality.

SWiCH & Lidia Kalita - baśniowy RESORT na sezon jesień-zima 2016/2017

Ocena: 5.0/5 (3 głosy)