Radio Kolor, Przyjaciele & SWiCH

≡ 15 lipiec, 2016

W wakacyjne piątki wyłączamy troski i praktykujemy z najlepszą, warszawską redakcją radiową! “Kolor & Przyjaciele” to cykl letnich audycji Radia Kolor, w których panują: świetna muzyka, nietuzinkowi goście, styl i makijaże przygotowane przez wykładowców i uczniów SWiCH.

Kolor, Przyjaciele & Szkoła Wizażu i Charakteryzacji SWiCH

Każdy wakacyjny piątek między 14:00 a 18:00 Radio Kolor serwuje słuchaczom namiastkę wolnego - zaprasza na kawę w warszawskich bistrach. Co tydzień audycja jest emitowana z innego miejsca - jedyne co jest niezmienne to goście - aktorzy, muzycy, pisarze. Od 23 czerwca słuchacze Koloru mieli okazję spotkać się z m.in.: Małgorzatą Rozenek, Małgorzatą Potocką, Elżbietą Romanowską, Mariką, Piotrem Polkiem, Julią Pogrebińską. Redakcja zaprasza też do udziału w licznych konkursach.

Ekipa SWiCH przygotowuje makijaże dla prowadzącej audycje - Justyny Sokołowskiej oraz dla gości. Serdecznie zapraszamy chętnych do udziału w mobilnych audycjach i do przełączenia się na fale 103 FM!

Radio Kolor, Przyjaciele & SWiCH

Ocena: 5.0/5 (5 głosów)