Kolor w makijażu - bezpłatne warsztaty wizażu & Dzień Otwarty, 22 IX 2016, godz.: 17:00

≡ 15 wrzesień, 2016

Czy kiedykolwiek myśleliście o tym, jak ważną rolę w naszym życiu pełnią kolory? Otaczają nas wszędzie, wpływają na nasz nastrój, pełnią rolę przewodników i pomagają w codziennym funkcjonowaniu, czasami ostrzegają, zakazują lub wyznaczają “wolną drogę”. Kolory mają również istotne znaczenie w kreowaniu wizerunku, czerwony często utożsamiany jest z agresją, błękit dodaje majestatu, zieleń może wskazywać, że mamy do czynienia z osobą o łagodnym usposobieniu. Nieodpowiednio dobrane kolory w makijażu mogą zgasić lub podkreślić urodę. Ale jakich kolorów i przy jakich okazjach powinniśmy używać? I czy do każdego typu urody będą pasowały te same?

Odpowiedzi na powyższe pytania znajdziecie podczas Dnia Otwartego, który odbędzie się 22 września 2016 r. Spotkanie, tradycyjnie będzie wzbogacone o warsztaty makijażu, które tym razem poprowadzi Magdalena Kossakowska - wizażystka, malarka, wykładowca SWiCH.

Kolor w makijażu - bezpłatne warsztaty & Dzień Otwarty. 22 IX 2016 r., godz. 17:00

Dzień Otwarty rozpocznie się o godzinie 17:00. Pierwsze minuty będą poświęcone nauce w szkole - będzie to ostatnia szansa dla niezdecydowanych na zapisanie się na semestr jesienno-zimowy do SWiCH. Kolejnym etapem Dnia Otwartego będzie pokaz makijażu, podczas którego Magdalena Kossakowska nie tylko opowie o roli koloru w makijażu, ale również udowodni, jak on może wpłynąć na wizerunek.

Po pokazie rozpocznie się część warsztatowa, podczas której uczestnicy nauczą się wykonania makijażu w typie “pawiego oka”, z wykorzystaniem wielu kolorów na pozór nie łączących się. Podczas części praktycznej będzie również czas na indywidualne rozmowy i pytania do wykładowcy.

Warsztaty mają charakter otwarty i są bezpłatne. Uczestników warsztatów zapraszamy wraz z modelkami. Prosimy o zabranie ze sobą akcesoriów do malowania.

Warto zobaczyć

Ocena: 5.0/5 (6 głosów)