Warsztaty z Ewą Gil, październik 2010

≡ 02 listopad, 2010

W sobotę 9 października w Szkole Wizażu i Charakteryzacji SWiCH odbył się pierwszy z dwóch warsztatów pt. „Star Make-up Show”, który poprowadziła znana wizażystka gwiazd Ewa Gil.

Ewa Gil - notka po kursie 9 października 2010 r.

Podczas szkolenia, które wyróżniała wyjątkowo ciepła i kameralna atmosfera, Ewa Gil podzieliła się swoim bogatym doświadczeniem w pracy z gwiazdami oraz wykonała krok po kroku makijaże: estradowo-telewizyjny i makijaż na życzenie kursantów. Uczestniczki kursu miały okazję z bliska przyjrzeć się pracy znakomitej wizażystki i poznać tricki makijażu scenicznego wykonywanego przez Ewę Gil. „Warsztat SWICH z Ewą Gil był jednym z ciekawszych w jakich miałam okazję uczestniczyć. Tuż po jego zakończeniu miałam ochotę zrobić makijaż i jak najszybciej wypróbować sztuczki, które podpatrzyłam u Ewy.” – powiedziała jedna z uczestniczek szkolenia.

Ewa Gil - notka po kursie 9 października 2010 r.

Warsztat drugiego stopnia, który odbędzie się już 6 listopada (sobota) o godzinie 12:00, będzie miał charakter praktyczny. To dla uczestników niezwykła okazja sprawdzenia i udoskonalenia swoich umiejętności w praktyce malując pod okiem Ewy Gil. Na zakończenie warsztatu kursanci otrzymają certyfikat potwierdzający uczestnictwo w warsztatach wizażu z Ewą Gil.

Więcej informacji oraz zapisy lub pod numerem telefonu: 502 422 008 (Małgorzata Bałdowska).

Koszt warsztatów: 350 zł.

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Warsztaty z Ewą Gil, październik 2010