Wyniki konkursu SWiCH i uroda.com

≡ 03 listopad, 2010

Szkoła Wizażu i Charakteryzacji SWICH oraz Uroda.com ma przyjemność ogłosić wyniki wspólnie zorganizowanego konkursu dla Czytelniczek portalu, w którym nagrodą jest udział w warsztacie z Ewą Gil w Szkole Wizażu i Charakteryzacji SWICH już 6 listopada o godzinie 12:00.

Jury, czyli wykładowcy SWICH, wytypowali zwyciężczynię konkursu. Jest nią Aleksandra Kudzin. Serdecznie gratulujemy.

SWiCH na RE-ACT Fashion Show w Łodzi 2009

Jury postanowiło także wyróżnić Renatę GodlewskąUrszulę Raczyńską oraz przyznać im 40% zniżki na udział w szkoleniu z Ewą Gil. Za odwagę w doborze kolorów i stylizację jury wyróżniło Sonię Zieleniewską, która otrzymuje 20% zniżki na udział w warsztacie prowadzonym przez Ewę Gil. Laureatki konkursu poinformujemy drogą mailową.

Renata Godlewska - wyróżnienie

Urszula Raczyńska - wyróżnienie

Sonia Zieleniewska - drugie wyróznienie

Dziękujemy wszystkim za zgłoszenia i przesłane zdjęcia wykonanego przez siebie makijażu jesiennego. Jednocześnie zapraszamy do odwiedzania naszej strony, na której można znaleźć informacje o kursach wizażu oraz kolejnych warsztatach i konkursach organizowanych przez SWICH.

Patron medialny konkursu:

Dbaj o swoją urodę - Uroda to serwis dla kobiet z klasą, które dbają o swój wygląd

Wyniki konkursu SWiCH i uroda.com