Noc Młodych Zdolnych – III Edycja

≡ 27 kwiecień, 2011

NOC MŁODYCH ZDOLNYCH – EDYCJA II, fot. TRphotodesign

Wieczorem 14 kwietnia 2011 o godzinie 20:00 w Warszawskiej Królikarni wystartowała trzecia edycja eventu Noc młodych zdolnych – cyklicznej imprezy, podczas której swoje prace prezentują młodzi projektanci mody. Szkoła Wizażu i Charakteryzacji SWICH towarzyszy spotkaniom młodych twórców od samego początku dbając o fryzury i makijaże modelek.

NOC MŁODYCH ZDOLNYCH – EDYCJA II, fot. TRphotodesign

Modowy wieczór otworzył recital Marceliny, która wystąpiła w towarzystwie zespołu JUNE, a całą imprezę poprowadził Leszek Stanek – aktor i tancerz. Głównym punktem programu był pokaz najnowszej kolekcji na sezon jesień/zima 2011/2012 Małgorzaty Dudek. Gościem specjalnym pokazu był Łukasz Jemioł – absolwent Wydziału Tkaniny i Ubioru ASP w Łodzi oraz laureat głównych nagród najważniejszych konkursów dla projektantów: Złota Nitka, Oskary Fashion de Lux pret-a-porter, Moda Folk. Oprócz pokazów mody pojawił się akcent rysunkowo – malarski. Swoje prace (szkice modowe) zaprezentowała Anna Halarewicz – absolwentka Wydziału Grafiki ASP we Wrocławiu.

NOC MŁODYCH ZDOLNYCH – EDYCJA II, fot. TRphotodesign

Patronami medialnymi imprezy są m.in.: TVN Warszawa, Planeta FM, Plejada.pl, Kobieta.onet.pl, Art&Business, Take ME, EKS magazyn, Imperium Kobiet, Dilemmas Magazine, FashionNow.pl, Sophisti.pl, SophistiFashion.pl, PlanetaKobiet.com.pl, ModnaModa.pl, LaMode.info, w-spodnicy.pl, ofeminin.pl.

Noc Młodych Zdolnych – III Edycja

Ocena: 5.0/5 (1 głos)