Aktualności

mar
15

Katarzyna Żurawska - słuchaczka SWiCh lauretką konkursu o Puchar Red Diamond 2017!

Słuchaczka SWiCh - Katarzyna Żurawska laureatką konkursu Młodych Talentów Red Diamond 2017! Fot. Anita Kot

W niedzielę, 12 marca 2017 r., podczas 20. edycji targów BEAUTY FORUM 2017 odbył się 5. Konkurs Młodych Talentów o Puchar RED DIAMOND! Słuchaczka Szkoły Wizażu i Charakteryzacji SWiCh - Katarzyna Żurawska oczarowała widzów propozycją swojego makijażu i zdobyła nagrodę publiczności.

mar
13

Moc Roboty i Przekoty - wystawa semestralna Słuchaczy SWiCh i WSR - 17 marca 2017 r.

Moc roboty i Przekoty - wystawa semestralna Słuchaczy Warszawskiej Szkoły Reklamy i Szkoły Wizażu i Charakteryzacji SWiCh. 17 marca 2017 r.

Serdecznie zapraszamy na wernisaż wystawy “Moc Roboty i Przekoty”, który odbędzie się 17 marca 2017 r. o godzinie 18:00, w Mazowieckim Instytucie Kultury. Ekspozycja będzie obejmowała również prace Słuchaczek SWiCh.

mar
2

SWiCh na 20. Międzynarodowych Targach Beauty Forum oraz II edycji Make-up Day!

Szkoła Wizażu i Charakteryzacji SWiCh na 20. Międzynarodowych Targach Beauty Forum

11 i 12 marca 2017 r. w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska (ul. Marsa 56 c w Warszawie) odbędą się 20. Targi Beauty Forum, podczas których będziecie mogli spotkać się z wykładowcami oraz uczniami Szkoły Wizażu i Charakteryzacji SWiCH. Na uczestników czeka wiele atrakcji, promocji i nowości.

lut
23

"Nieprzygotowani" & SWiCh - współpraca przy nowym serialu grupy Abstrachuje

„Nieprzygotowani” & Szkoła Wizażu i Charakteryzacji SWiCh - współpraca

Abstrachuje, Nieprzygotowani i SWiCh? Ależ oczywiście! Z przyjemnością odsłaniamy Wam kulisy naszej współpracy z grupą Abstrachuje!