Aktualności

lut
14

Rany na planie filmowym - bezpłatne warsztaty charakteryzacji & Dzień Otwarty. 22 lutego 2018 r. , godz. 18:00

Rany na planie filmowym - bezpłatne warsztaty charakteryzacji & Dzień Otwarty. 22 II 2018 r.

22 lutego (czwartek) o 18:00 w Szkole Wizażu i Charakteryzacji SWiCh odbędzie się Dzień Otwarty - połączony z bezpłatnymi warsztatami charakteryzatorskimi pt. Rany na planie filmowym. Serdecznie zapraszamy!

lut
16

KARAJA i IBRA - nowości w pracowni SWiCh!

Marki: KARAJA i IBRA w pracowni Szkoły Wizażu i Charakteryzacji SWiCh!

Z przyjemnością informujemy, że do grona partnerów Szkoły Wizażu i Charakteryzacji SWiCh dołączyła włoska firma KARAJA - producent kosmetyków pielęgnacyjnych i kolorowych.

lut
6

Bądź piękna w Dzień Kobiet!

Jednodniowy kurs makijażu na Dzień Kobiet. 8 i 15 marca 2017 r.

Rajstopy i goździki dawno odeszły do lamusa, nowoczesna kobieta chce się czuć i wyglądać pięknie przy każdej okazji, nie tylko w Dniu Kobiet. Wiedza i umiejętności nabyte podczas Jednodniowego Kursu Makijażu w SWiCh, pozwolą na poznanie i odkrycie siebie na nowo. Najbliższe spotkania planowane są na 8 i 15 marca.

lut
1

SWiCh w 60 sekund - Nowy projekt filmowy

Projekt filmowy - SWiCh w 60 sekund

SWiCh w 60 sekund to seria krótkometrażowych filmów, w których uczennice Szkoły Wizażu i Charakteryzacji SWiCh podpowiadają jak wykonać makijaże na różne okazje. Idea zaczerpnięta jest z krótkich form filmowych królujących w mediach społecznościowych, takich jak Facebook, Instagram czy Snapchat.

sty
20

SPA z uśmiechem - czyli "Salon Ponętnych Alternatyw" i SWiCh

SPA z uśmiechem - czyli Salon Ponętnych Alternatyw i SWiCh w Teatrze Kamienica

20 stycznia 2017 r. w Teatrze Kamienica odbędzie się premiera spektaklu “SPA czyli Salon Ponętnych Alternatyw”. Nasza ekipa przygotowywała aktorów do sesji zdjęciowej promującej spektakl!