Szeherezada - wyniki konkursu

≡ 24 kwiecień, 2009

Szkoła Wizażu i Charakteryzacji, działająca przy Warszawskiej Szkole Reklamy, oraz miesięcznik Wróżka w styczniowym numerze ogłosiły konkurs na makijaż karnawałowy pod hasłem „Szeherezada”. Na konkurs, odbywający się pod patronatem portalu wizaz.pl wpłynęło 67 zgłoszeń.

Werdykt

Jury w składzie:

obradując w dniu 17 marca 2009 r. zdecydowało o przyznaniu następujących nagród:

Grand Prix

w postaci stypendium na semestr nauki w Szkole Wizażu i Charakteryzacji Panu Danielowi Sobieśniewskiemu za makijaż bez tytułu

Konkurs Szeherezada, Grand Prix - Daniel Sobieśniewski - makijaż

I miejsce

w postaci stypendium na Kurs Wizażu I i II stopnia w Szkole Wizażu i Charakteryzacji Pani Monice Osickiej za makijaż „Red Bleck”

Konkurs Szeherezada, I miejsce - Monika Osicka - makijaż Red Bleck

II miejsce

w postaci stypendium na Kurs Wizażu I stopnia w Szkole Wizażu i Charakteryzacji oraz Panu Danielowi Sobieśniewskiemu za makijaż „Zaczarowane oczy”

III miejsce