Konkurs SWiCH I URODA.COM!

≡ 25 październik, 2010

Jeśli tak, to Szkoła Wizażu i Charakteryzacji w Warszawie ma dla Ciebie wyjątkową propozycję warsztatu pt. Star Make-up Show.

Zapraszamy już w sobotę 6 listopada br. o godzinie 12:00 do Szkoły Wizażu i Charakteryzacji w Warszawie (ul. Szolc-Rogozińskiego 3, Metro Imielin).

Więcej informacji oraz zapisy poprzez formularz zgłoszeniowy bądź pod numerem tel.: 502 422 008.

Koszt warsztatu: 350 zł

UWAGA KONKURS!

Dla Czytelniczek portalu Uroda.com zorganizowaliśmy konkurs, w którym można wygrać udział w warsztacie z Ewą Gil w Szkole Wizażu i Charakteryzacji SWICH.

Wystarczy wysłać zdjęcie wykonanego przez siebie makijażu jesiennego (zdjęcie całej twarzy) na adres mailowy: m.baldowska@akademiawizazu.edu.pl.

W tytule maila prosimy wpisać „Konkurs”, a w treści podać imię i nazwisko oraz numer telefonu i adres mailowy do kontaktu.

Na zgłoszenia czekamy do 2 listopada br. Jury, w skład którego wchodzą wykładowcy SWICH, wytypują zwycięzcę. Zdjęcie makijażu finalisty konkursu zostanie opublikowane na stronie Uroda.com i www.akademiawizazu.edu.pl dnia 3 listopada.

Gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie!

Patron medialny konkursu:

Dbaj o swoją urodę - Uroda to serwis dla kobiet z klasą, które dbają o swój wygląd

Konkurs SWiCH I URODA.COM!

Ocena: 5.0/5 (1 głos)