Lidia Kalita & SWiCh - kolekcja jesień - zima 2016/2017

≡ 07 listopad, 2016

Pod nazwą RESORT kryje się wspaniała kolekcja Lidii Kality na sezon jesień - zima 2016/2017, która spotkała się z uznaniem wielu kobiet. Kreacje projektantki cieszą się cały czas zainteresowaniem, wiele gwiazd wybiera propozycje Kality, zdobywając nieoficjalne tytuły najbardziej stylowych kobiet na czerwonym dywanie.

Szkoła Wizażu i Charakteryzacji SWiCh dla Lidii Kality. Lookbook, jesień / zima 2016. Fot. Grzegorz Mikrut, Make-up: Dominika Piotrowska, Modelka: Marta Maciejewska

Tym samym, kolekcja doczekała się rozszerzenia o nowe modele, które można oglądać w jesiennej, lookbookowej odsłonie. Koronkowe wykończenia, grochy czy frędzle są wyróżnikiem propozycji na jesień i zimę tego roku. Nie zabrakło również wiecznie żywego jeansu, w świeżych fasonach sukienek czy spodni. Absolutną nowością jest zieleń, która pojawia się w zestawieniu z białymi grochami w lekkiej, dziewczęcej sukience.

Nowe modele w kolekcji prezentowała modelka Marta Maciejewska, którą do sesji zdjęciowej przygotowała Słuchaczka II roku SWiCh - Dominika Piotrowska. Za aparatem fotograficznym stanął Grzegorz Mikrut - utalentowany fotograf zajmujący się modą.

Warto zobaczyć:

Lidia Kalita & SWiCh - kolekcja jesień - zima 2016/2017